AnasayfaKurumsal

Kurumsal

Çeyrek asır önce Ankara’da başlayan ve çevre illerle birlikte Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye uzanan, devamında da yurtdışında birçok ülkeye ihracat olarak devam eden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kuzey Tente Gölgelendirme Çadır ve Cam Sistemleri

Çeyrek asır önce Ankara’da başlayan ve çevre illerle birlikte Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye uzanan, devamında da yurtdışında birçok ülkeye ihracat olarak devam eden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yılların bize kazandırdığı bu tecrübeyi Ankara ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde, Kuzey Tente Gölgelendirme Çadır ve Cam Sistemleri çatısı altında müşterilerimize sunmaktayız.

Halihazırda üretim kapasitemizin yaklaşık %50’si yurtiçi müşterilerimize hitaben devam etmekte olup kalan %50’lik kısım ihracata yönelik olup, ülkemiz ekonomisine de katkı sağlamaktayız. İhracat faaliyetlerimiz ağırlıkla Almanya, Fransa, Hollanda, Romanya, Rusya, Kazakistan, İsrail ve Kırgızistan başta olmak üzere, farklı coğrafi koşullara da hitap edecek şekilde Avrupa ve Asya’nın birçok bölgesinde projelerimiz devam etmektedir.

NELER YAPTIK

Profesyonel Hizmet

İmalat, montaj, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri kapsamında alanında uzman ve profesyonel ekibimiz, çeyrek asırlık tecrübenin getirdiği bilgi birikime sahip yönetim kadromuzla beraber Türkiye genelinde tamamladığımız yüzlerce projemiz bulunmaktadır.

Teslim ettiğimiz birbirinden değerli ve her sektöre hitap eden, gerektiğinde özel olarak ihtiyaca karşılık gelen çözümlerimizle birlikte müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, yılların getirdiği değişikliklere adapte olarak sürekli kendimizi geliştirmekte, yeni ihtiyaçlara hızlı çözümler üreterek karşılık verebilmekteyiz.

Yıllık Tecrübe

Countries

Müşteri Memnuniyeti

Bitmiş Proje

%100 Müşteri Memnuniyeti

Günden güne artan müşteri portföyümüzle birlikte, sunduğumuz kaliteden asla taviz vermeksizin gerek satış gerekse satış sonrası destek hizmetleri açısından önceliği müşteri ihtiyaçlarının isabetli ve doğru karşılanmasına vermekte, tesis ettiğimiz bu güven ortamını korumayı en önemli sorumluluğumuz olarak kabul etmekteyiz.

Profesyonel İş Ortaklarımız

Daha fazla bilgi için hemen bizi arayın!

İletişim bilgilerinizi iletin, hemen sizi arayalım!
Fiyat Teklif Formu
İletişim bilgilerinizi iletin, hemen sizi arayalım!
Fiyat Teklif Formu